Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Встигни записатися: попит на оглядовий майданчик Держпрому перевищив пропускну можливість

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Реєстрацію на відвідування нової локації зупинили.

Поки на оглядовий майданчик на даху Держпрому пускають безкоштовно, але обов'язкова попередня реєстрація. Зараз зареєструватися на відвідування локації немає можливості.

О 09:00 25 серпня стартувала реєстрація на безкоштовне відвідування оглядового майданчика на четвер. Через три хвилини реєстрацію зупинили. Прийом заявок закінчено, оскільки вже перевищено ліміт відвідувачів на цей день. Завтра відкриється реєстрація на 27 серпня. У планах — зробити відвідування локації платним.

"Ліфт піднімає не більше 12 чоловік за раз, на оглядовому майданчику, щоб комфортно розміщувалися відвідувачі, повинно бути 20, максимум 22 людини. У самому Держпромі з 12:00 до 13:00 — обідня перерва, вже не можна у цей час, тому що ліфт возить співробітників, які працюють на поверхах. Через те, що люди будуть записуватися і йти групами, на першу реєстрацію записалися, ніхто не очікував такого ажіотажу, їм зараз прийдуть листи із запрошенням і часом, розподілили автоматично. Якщо людям не підходить, можна вступати у переписку , мінятися місцями", — розповіла KHARKIV Today директорка обласного департаменту культури та туризму Людмила Терещенко.

На відвідування оглядового майданчика 26 серпня записалося більше 120 чоловік. Реєстрація на екскурсії 27 серпня стартує о 09:00 26 серпня.

"На 27 серпня буде вже реєстрація відкрита на конкретний час, групи на 15:00, 16:00, 17:00 і так далі. Кожна людина у зручний для себе час запишеться. Група набралася — 20 чоловік, закривається реєстрація", — пояснила чиновниця.

Відвідувачів оглядового майданчика проведе екскурсовод, там будуть доступні інтерактивні панелі. Саме відвідування займає 40-45 хвилин.

"Є плани зробити відвідування платним, тому що майданчик потрібно утримувати. Це з вересня, але не раніше, поки безкоштовно для всіх охочих", — повідомила Людмила Терещенко.

Нагадаємо, 24 серпня на даху 12-поверхового шостого під'їзду Держпрому відкрили оглядовий майданчик. Тут облаштували дві локації: внутрішнє приміщення, де розміщена туристична експозиція, і зону на даху з біноклем. Для безпеки відвідувачів оглядовий майданчик огородили склом. Оглядовий майданчик працює з 10:00 до 19:00. Зараз вхід на локацію безкоштовний, але обов'язковий попередній запис.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.