Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Волонтери з Дніпра врятували 188 харківських кішок та собак

Фото: Алеся Леонова
Волонтер Олеся Леонова і врятовані кішки.

Дніпровські волонтери забрали з харківського "Центру поводження з тваринами" 124 собаки і 64 кішки.

Тварин вивозили 13 березня, за словами зоозахисників, насилу встигли впоратися до комендантської години.

"Поки вантажилися, були чутні вибухи, але на них ніхто не звертав уваги. А харків'яни так взагалі до них настільки звикли, що навчилися з цим жити. Не можу не відзначити, що співробітниці КП, відповідальні за кішок, настелили у кожну переноску ковдри, подбали, щоб тваринам було комфортно і тепло їхати. Думаю, вони самі були раді, що їх забирають", — написала організаторка акції порятунку Олеся Леонова.

собаки
Фото: Олеся Леонова/Facebook

Перевозити собак було важче. 40 вихованцям Центру не вистачило кліток, їх перевозили просто у вантажівці. Не обійшлося без пригод у дорозі — автомобіль із собаками зламався, довелося везти його до Дніпра на тросі.

Зараз тварини у безпеці, у Дніпрі. За словами Олесі Леонової, багато жителів міста хочуть забрати до себе харківських біженців, щоправда, лише породистих. Таких серед урятованих волонтерами дуже мало.

"Ми забрали двірняжок. Ми не обирали кого брати — великих чи маленьких, красивих чи простеньких. Пріоритет — врятувати життя", — говорить Олеся.

котики
Фото: Олеся Леонова/Facebook

У Харкові в "Центрі поводження з тваринами залишається ще приблизно 350 собак і котів. Забрати їх у Дніпро поки немає можливості — ніде розмістити. Становище тварин тяжке, їжі не вистачає, незважаючи на те, що харківські волонтери під обстрілами їздять годувати тварин тим, що їм вдається роздобути у місті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тваринам харківського зоопарку потрібні фрукти і м'ясо

"Купити їжу для тварин там не можливо, розповідали, що коти з голоду їдять кульки, які пахнуть їжею", — розповіла волонтер із Дніпра.

Олеся Леонова закликає всіх земляків, які їдуть до Харкова, брати із собою корм для тварин.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.