Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Волонтери" обкрадали харківських пенсіонерів

Фото: Харківська обласна прокуратура
Учасники схеми "заробили" майже два мільйони гривень.

Зловмисники грабували жителів Харкова, Лозової, Київської та Дніпропетровської областей.

Слідчі оголосили підозру чотирьом "волонтерам", які обкрадали пенсіонерів. Як установили слідчі, схему створила 23-річна жінка у липні 2023 року. Вона долучила двох жінок і чоловіка ромської національності. Зловмисники видавали себе за волонтерів, проникали у домівки пенсіонерів і обкрадали їх. Діяли вони майже рік. "Волонтери" встигли вкрасти за цей час майна і грошей на 1,8 мільйона гривень.

"Жертвами підозрюваних були особи похилого віку. Зловмисники приходили до літніх людей додому і представлялися волонтерами, що роздають гуманітарну допомогу. Під цим приводом підозрювані проникали всередину помешкань потерпілих, після чого викрадали їхнє майно, грошові кошти і відкрито грабували", — повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Підозру зловмисникам оголосили за ч. 5 ст. 185 і ч. 5 ст. 186 (крадіжки і грабежі, вчинені організованою групою) Кримінального кодексу України. Наразі вони знаходяться під вартою.

Як писав KHARKIV Today, харків'яни під виглядом волонтерів вивозили зброю з фронту і ховали у гаражі. Арсенал зберігали у гаражі у Слобідському районі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.