Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Володимир Зеленський скасував осінній призов в Україні

Указ президента набув чинності 30 вересня.

Новим указом виключаються пункти 2-6, що стосуються чергового призову українців на строкову службу у жовтні — грудні 2022 року.

30 вересня Президент України Володимир Зеленський підписав указ №678/2022 про внесення змін до указу від 29 грудня 2021 року "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році".

Крім скасування осіннього призову, закон передбачає відтермінування демобілізації. В указі сказано, що звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, яке повинно відбутися с жовтня по грудень цього року, тепер проходитиме "не раніше оголошення в установленому порядку демобілізації".

Нагадаємо, у квітні Міністерство оборони України скасувало весняний призов на строкову службу. 26 вересня радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Україна вже створила резерви та не оголошуватиме додаткову мобілізацію.

Як писав KHARKIV Today, в Україні знову відтермінували військовий облік жінок до 1 жовтня 2023 року. Профільний комітет Верховної Ради України доопрацьовує проєкт закону "Про внесення змін до ст. 1 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу". 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.