Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вокзали, автостанції і аеропорт у Харківській області перевірять на наявність пандусів

Будуть шукати пандуси, ліфти та перила.

В Україні, зокрема і у Харківській області, проведуть аудит вокзалів, аеропортів та автостанцій.

До кінця 2021 року міністерства перевірять на доступність всі будівлі, які знаходяться у їх розпорядженні. До кінця наступного року Міністерство інфраструктури перевірить на безбар'єрність всі залізничні вокзали, аеропорти і автостанції. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації з посиланням на підсумки засідання Ради безбар'єрності.

"У ході аудиту буде перевірятися не тільки оснащеність будівель пандусами, наявність ліфтів і перил, але і їх відповідність державним будівельним нормам з доступності. У результаті буде сформований перелік об'єктів і прилеглих територій, які потребують облаштування елементами доступності. У разі, якщо вони є, але не відповідають або частково відповідають нормам, передбачається їх модернізація", — пояснили у ХОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області вперше провели гендерний аудит міського простору

Перевіряти обіцяють всюди — від столиці до невеликих громад. Як повідомили у Раді безбар'єрності, на сьогоднішній день як мінімум 27% жителів українських міст відносяться до маломобільних груп (люди з інвалідністю, батьки з дитячими колясками, люди з тимчасово обмеженою мобільністю, літні люди, вагітні жінки) і тільки 4% міської інфраструктури України пристосовані для таких категорій.

Як писав KHARKIV Today, в Україні проведуть інвентаризацію водних і лісових ресурсів, об'єктів державної та комунальної власності на території громад. Для цього в регіонах створили комісії, до складу яких увійшли представники міністерств.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.