Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Водіїв Харківщини просять не виїжджати на узбіччя

Фото: Служба автодоріг
До автомобілістів звернулися у Службі автодоріг.

На дорогах Харківщини встановлені знаки, які попереджають про мінну небезпеку.

У Службі автомобільних доріг у Харківській області звернулися до водіїв із закликом уникати узбіччя, оскільки вони можуть бути замінованими.

"З приходом весняного періоду велике прохання не забувати про мінну небезпеку. Вона й досі зберігається. Служба автомобільних доріг закликає не виїжджати на обочину та звертати увагу на попереджувальні знаки. Бережіть себе та будьте уважними за кермом!", — зазначили у Службі автодоріг.

На попереджувальних знаках є звернення до людей із закликом не використовувати сільськогосподарські поля та узбіччя. При виявленні підозрілих предметів слід негайно дзвонити до Держслужби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону: 101.

міни

Як писав KHARKIV Today, на сьогодні у Харківській області розміновано близько 1% території. Сапери працюють за заявками місцевих мешканців, а також розміновують об'єкти критичної інфраструктури, узбіччя, залізничні колії, території вздовж лінії електропередач.

Однак Харківська область щільно замінована росіянами. За словами начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області Олександра Волобуєва, на одній ділянці неподалік Чугуєва сапери виявили 250 мін, ще на одній, у Гусарівці, підривали одну міну, як у цей час здетонували підірвалися ще 30. Міжнародні волонтерські організації, які приїжджають у Харківську область, жахаються від щільності замінування регіону.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.