Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 травня, 2021 - 09:41

Влітку в Харкові будуть відкриті шкільні табори

Фото: Харьковский горсовет
Шкільні табори приймуть 25 тисяч дітей.

У минулому році через пандемію коронавірусу були закриті шкільні табори і позаміські оздоровчі заклади, у цьому — ситуація змінилася.

З 7 по 25 червня у Харкові буде працювати 191 табір з денним перебуванням на базі шкіл (по шість годин на день). Плануються екскурсії та походи. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на директора департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексія Чубарова.

"У цьому році більшість позаміських оздоровчих закладів також не планує відкриватися. Зате буде працювати 191 табір на базі шкіл, у них відпочине 25,6 тисячі дітей. Тривалість становитиме шість годин на день, з дворазовим харчуванням. За сприятливої ​​епідемічної ситуації планується провести 41 екскурсію і походи для майже 700 дітей", — сказав Чубаров.

Також з 1 червня по 31 серпня в оздоровчому режимі працюватимуть 234 дитячих садки. Очікується, що приймуть вони близько 41 тисячі дітей.

Як писав KHARKIV Today, навчальний рік у Харківській області завершиться для школярів 4 червня. Форму проведення останнього дзвоника затвердять у кожній школі окремо. Головна рекомендація для всіх шкіл Харківської області — захід має бути на відкритому повітрі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.