Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Власниця турагентства піде під суд за торгівлю ПЛР-тестами

Жінці вручили підозру.

Негативні результати ПЛР-тесту на коронавірус власниця турагентства продавала за 500 гривень.

Власниця турагентства у Харкові пропонувала клієнтам купити підроблені результати ПЛР-тестів на коронавірус для виїзду за кордон. 11 листопада жінці вручили підозру. Про це повідомили у пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

"На початку вересня 2021 року до директора турагентства звернулася жінка про підробку та подальше придбання путівки до Туреччини або Греції для себе та сім'ї. Власниця турагентства запропонувала клієнтці придбати ПЛР-тест з негативним результатом на COVID-19 за 500 гривень", — пояснили у прокуратурі.

Клієнтка турагентства погодилася на угоду. Після оплати жінка отримала підроблену довідку про відсутність коронавірусу, яку видала одна із медичних лабораторій.

Слідчі вручили власниці турагентства підозру за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічних та інших інфекційних захворювань, якщо такі дії спричинили або свідомо могли спричинити поширення цих захворювань) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає штраф від 1000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт до шести місяців, обмеження чи позбавлення волі до трьох років.

Як писав KHARKIV Today, раніше слідчі встановили, що у цьому турагентстві та лабораторії виготовляли близько 600 підроблених результатів ПЛР-тестів щомісяця та отримували до 500 000 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.