Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Влада просить не зважати на ІПСО росіян про наступ на Харківщині на другу річницю вторгнення

Фото: KHARKIV Today.
Повідомлення у соцмережах - це частина інформаційної агресії РФ.

Керівництво Харківської РДА просить не вірити дописам у соціальних мережах про "інтенсивний наступ на Харківщину.

Таке звернення опублікував очільник Харківської РДА Володимир Усов. За його інформацією, ворог поширює наративи ІПСО про наступ із різних напрямків саме до 24 лютого.

"До наближення другої річниці повномасштабного вторгнення рф на територію України на сторінках соціальних мереж та у пабліках месенджерів розповсюджується інформація про інтенсивний наступ росіян на Харківщину. Ворог поширює ІПСО щодо наступу з різних напрямів. Ці повідомлення – частина "інформаційної агресії", інформаційних атак та пропаганди ворога.
Сили оборони постійно контролюють будь-яке переміщення окупантів на прифронтових територіях регіону та готові до будь-якого розвитку подій", — йдеться у дописі Усова у соцмережах.

Нагадаємо, сбогодні удень очільник Дергачівської військової адміністрації Вячеслав Здоренко попросив мешканців громади бути пильними та обмежити пересування на річницю вторгнення, 24 лютого. Він також рекомендував на випадок щільних обстрілів тримати речі зібраними, якщо доведеться евакуюватися. Але також наголосив, що додаткових загроз немає, а заклик до мешканців — лише застереження. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.