Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Влада Куп'янська не евакуювалася на тлі чуток про наступ

Фото: соцмережі.
Керівники військової адміністрації, поліції і прокуратури залишаються в місті і працюють.

Керівники підрозділів заспокоюють місцевих жителів і просять довіряти тільки офіційній інформації.

Для цього вони сфотографувалися біля будівлі місцевої адміністрації. Фото виклав у Фейсбуці керівник районної військової адміністрації Андрій Канашевич.

"Останні декілька днів ворог наполеглево розповсюджує інформацію про евакуацію державних органів, вивіз майна організацій і установ та, нібито, заклики до евакуації місцевих мешканців на тлі майбутнього масованого наступу в районі міста Куп‘янськ. Районна військова адміністрація, СБУ, Національна поліція, прокуратура Куп’янського району знаходяться на робочих місцях та продовжують належним чином виконувати свої функції. Збройні сили України тримають ситуацію під повним контролем", - повідомив Канашевич.

Він закликає мешканців не піддаватися інформаційним атакам окупантів та не розповсюджувати неперевірену інформацію.

Як писав KHARKIV Today, Харківська область живе в очікуванні нового великого наступу з боку Росії. Військові розвідки фіксують скупчення ворожої техніки на Куп'янському напрямку біля кордонів з Луганщиною, Генштаб повідомляє про посилення обстрілів вздовж кордону та лінії фронту.

Разом з тим, в інформаційному просторі шириться безліч фейків щодо ймовірного наступу. Усі ці панічні повідомлення так швидко розійшлися інтернетом, що навіть найвищі чиновники країни та військові змушені були їх спростовувати. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.