Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Військові проведуть навчання для мерів та голів обласних адміністрацій

Фото: УП
Міністр оборони України анонсував навчання.

Навчання розпочнуться у лютому. У них візьме участь керівництво населених пунктів, де будуть розгорнуті батальйони територіальної оборони.

Голів обласних, районних адміністрацій та мерів міст навчать взаємодіяти з українськими військовими. Про це повідомив Міністр оборони України Олексій Резніков на засіданні Кабінету Міністрів України 26 січня.

"У лютому заплановані навчання за регіональним принципом за участю керівників органів місцевої влади для того, щоб відпрацювати взаємодію. Тобто, ми зберемо чотири регіони по черзі — Північ, Схід, Південь, Захід, де навчатимемо голів адміністрацій обласних, районних, а також міських голів тих міст, де розгортатимуться батальйони чи бригади, як правильно взаємодіяти зі Збройними силами України", — сказав Резніков.

Як писав KHARKIV Today, 19 січня Володимир Зеленський у своєму відеозверненні заявив, що Україна не хоче війни, але має бути до неї готовою. У інтерв'ю The Washington Post президент припустив, що Росія може окупувати Харків. Харківський міський голова Ігор Терехов запевнив: у Харкові не буде війни, місто залишиться українським, його не дадуть захопити. Те саме сказав голова ХОДА Олег Синєгубов про область. 

Пізніше речник президента України Сергій Никифоров, коментуючи слова президента Володимира Зеленського про те, що Росія може окупувати Харків, повідомив, що "це був просто приклад, гіпотетичний сценарій", а саму фразу висмикнули з інтерв'ю.

Зазначимо, станом на січень 2022 року в Харківській області готові до використання 80% захисних споруд (загалом у регіоні є 1118 таких споруд). Жителям розповіли про оповіщення при виникненні надзвичайної ситуації.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.