Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вітер ледь не зірвав дах із лікарні у Харківській області

Рятувальники допомогли закріпити металопрофіль, щоб він не полетів.

Надзвичайна подія сталася у будівлі стаціонару.

У Куп'янському районі потужний вітер ледь не зірвав частину даху з будівлі лікарні. Пориви вітру підірвали металопрофіль і він у будь-який момент міг полетіти вниз. Надзвичайна подія сталася у четвер, 21 жовтня. Повідомлення до рятувальників надійшло о 13:21. Про це розповіли у ГУ ДСНС України у Харківській області.

"У КНП "Куп'янське територіальне медичне об'єднання"за адресою: м. Куп'янськ, вул. Лікарняна, 2 через пориви потужного вітру з покрівлі стаціонару частково підірвало металопрофіль. У будь-який момент могло статися травмування пацієнтів і відвідувачів медичного закладу", — розповіли у ДСНС.

Повідомляється, що рятувальники допомогли надійно закріпити металопрофіль.

больница, крыша

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ковідні лікарні замінували у Харкові

Раніше KHARKIV Today писав, що лікарню, в якій лікують хворих на коронавірус, взяли під охорону. Поліція повинна убезпечити пацієнтів і медперсонал. Охороняти медустанову вирішили після того, як в інфекційному відділенні лікарні у Ківшарівці (Куп'янський район) молодий чоловік розбив вікно у приймальному відділенні і продовжив трощити все всередині.

Як виявилося, причиною агресивної поведінки 35-річного чоловіки стала звістка про смерть матері і відмова медичного персоналу лікарні у проханні чоловіка попрощатися з померлою.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.