Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вінниця надасть Балаклії 10 мільйонів гривень допомоги

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Вінницька громада підтримує звільнену Балаклію.

Допомога від Вінниці піде на відновлення житлово-комунальної інфраструктури Балаклії.

14 листопада виконавчий комітет Вінницької міської ради підтримав рішення про виділення 10 мільйонів гривень допомоги для Балаклійської громади Харківської області. Остаточне рішення ухвалять на сесії Вінницької міськради. Про це повідомили у Балаклійській міськраді.

"10 мільйонів гривень субвенції з бюджету Вінницької громади спрямують на проведення аварійно-відновлювальних робіт на об'єктах житлово-комунальної інфраструктури Балаклії. Наразі місту дуже потрібні будівельні матеріали, генератори, обігрівачі для підготовки до зими", — розповіли у Балаклійській міськраді.

Вінниця вже допомагала Балаклії. Раніше вінницькі волонтери привезли до Балаклії вантаж із теплими речами, іграшками, велосипедами, книгами та продуктами.

"У рамках проєкту "Разом" "Культурного десанту" Вінниця стала містом-другом для деокупованої Балаклії", — кажуть у  міськраді.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив: Вінниця продовжує підтримувати звільнену Балаклію, окрім гуманітарної допомоги, вона долучиться до відбудови міста.

"Окупанти залишили розруху: потрібно відновлювати житлові будинки, медичні, освітні заклади – і все це, коли на порозі вже зима. Ми не кидаємо своїх. Разом переможемо. Разом відбудуємо країну", — сказав Моргунов.

Як писав KHARKIV Today, у жовтні Кабінет міністрів України ухвалив рішення про виділення Харківській області з резервного фонду державного бюджету України 300 мільйонів гривень для ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.