Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вінниця дала 10 мільйонів гривень на відновлення Балаклії 

Балаклія. Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Рішення ухвалила Вінницька міськрада.

Гроші спрямують на відновлення об'єктів житлово-комунального господарства та соцсфери у Балаклії, а також на підготовку до опалювального сезону.

25 листопада на сесії Вінницької міської ради ухвалили рішення про виділення 10 мільйонів гривень для відновлення деокупованого міста Балаклія у Харківській області. Про це повідомили у Вінницькій міськраді.

"Балаклійці півроку перебували під російським ігом. Я спілкувався з нинішньою головою військової адміністрації. Мер-колаборант утік, покинув громаду, немає тепла, світла, обладнання в лікарнях порозкрадали, вивезли в росію. З дитячих садочків і шкіл все цінне майно росіяни також повивозили. Люди там у складній ситуації", — зазначив мер Вінниці Сергій Моргунов.

Допомоги у Вінницької міськради попросила Балаклійська міська територіальна громада. Питання про передачу субвенції до бюджету Балаклійської громади погодили з Міністерством фінансів України. 

Як писав KHARKIV Today, у жовтні Кабінет міністрів України ухвалив рішення про виділення Харківській області з резервного фонду державного бюджету України 300 мільйонів гривень для ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.