Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Відновити видачу президентської "гуманітарки" у Харкові планують 1 червня

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Залишити заявку на отримання продуктового набору можна телефоном або в чат-боті.

Президентські набори здобули менше 30% мешканців.

З 1 червня у Харкові планують відновити видачу продуктових наборів за президентською програмою "Пакет кожному громадянину". Про це повідомила заступник голови Харківської обласної військової адміністрації Віта Ковальська в ефірі "Українського радіо", повідомляє "Суспільне".

Як пояснила Віта Ковальська, сьогодні видача продуктових наборів припинена, гуманітарна допомога надходить із Тернопільської та Київської областей. Але цього мало, регіон потребує майже 2 мільйонів продуктових наборів.

"Потреба Харківської області — 1 мільйон 973 тисяч продуктових наборів. Роздано вже 770 тисяч продуктових наборів. Продовжуємо видавати і далі. Пакети, звичайно, не лунають на окупованих територіях", — пояснила Ковальська.

На день до кол-центру надходять понад 30 000 заявок на отримання продуктових наборів, оператори можуть обробити 7-8 тисяч. Найближчим часом у Харкові обіцяють запустити гарячу лінію, яка також прийматиме такі заявки. Залишити заявку, як і раніше, можна в чат-боті - "Гуманітарна допомога ХОВА".

"Протягом десяти днів буде запущено лінію 057. Завдяки такій лінії зможемо отримувати одночасно 100 дзвінків. Це буде міська лінія, де паралельно буде відкрито 100 каналів", - сказала Віта Ковальська.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові працює контакт-центр гуманітарної допомоги "Пакет кожному громадянину". Номер телефону - 0 800 301 415 (з 9:00 до 18:00 щодня).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.