Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Відновлення на Харківщині: як розподілили 90 мільйонів гривень

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
1
Понад 88 мільйонів гривень отримали підрядники у жовтні.

Загалом департамент будівництва ХОВА уклав понад сто договорів, що стосуються капітального ремонту об’єктів у Харківській області, на 1,5 мільярди гривень.

Однак реальні гроші підрядники отримали у вересні — 50 мільйонів гривень, а у жовтні — понад 88 млн грн.

Про це Харківському антикорупційному центру стало відомо в результаті аналізу порталу публічних коштів.

Найбільший одноразовий переказ, як і минулого місяця, отримало ТОВ “Слобожанська будівельна компанія “Саргон”, яке займається відбудовою Старосалтівського ліцею.

1
Старосалтівський ліцей. Фото: ХОВА 

У вересні засновником цього підприємства став Ігор Купровський, а директором — Олександр Шамарін. ХАЦ уже пов’язував ТОВ “СБК “Саргон” з Купровським, у якого компанія орендувала техніку.

Харківський антикорупційний центр раніше повідомляв, що в кошторисі договору на ремонт ліцею в Старому Салтові є просто фантастичні переплати на матеріали та устаткування. Після публікації департамент завантажив у систему “Prozorro” протокол, у якому зазначив, що в результаті виправлення технічних помилок ціна знизилась з 193,9 млн грн до 186,4 млн грн.

У жовтні ТОВ “СБК “Саргон” отримало від департаменту 16,8 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбудова Харкова: на які будинки дали гроші

Близько 17 млн грн у жовтні отримало ТОВ “ББ Україна”, що займається відновленням будинків по вулиці 23-го Серпня у Дергачах.

Також на вулиці 23-го Серпня у Дергачах виконує роботи ТОВ “Науково-виробнича фірма “Артос”, однак у жовтні фірма отримала один платіж на суму понад 800 тисяч гривень. У вересні компанії перерахували 5,59 млн грн. Крім того, ТОВ “Дрогон Еко” у жовтні отримало близько 5,5 млн грн за відновлення будинків по вулиці Центральній у Дергачах. 

У жовтні 7,3 млн грн перерахували ТДВ “Житлобуд-2” за відновлення будинків по вулиці Центральній у Дергачах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поблизу Харкова завершують відбудову двох житлових комплексів

ТОВ “Донінтерпласт” перерахували 2,7 млн грн за ремонт будинку по вулиці Центральній, 10. Власником ТОВ “Донінтерпласт” є Сергій Ященко з Горлівки, а керівником — Ігор Глязнецов.

ТОВ “ТТ2006” у жовтні отримало 7,79 млн грн. Цей підрядник займається відновленням амбулаторії у Малих Феськах, гуртожитку у Золочеві та багатоквартирного будинку у Старому Салтові.

Амбулаторія обслуговує сім населених пунктів, це приблизно 3500 людей. За даними пресслужби Харківської ОВА, влучання біля амбулаторії були зафіксовані у травні минулого року, вночі, тож ані пацієнти, ані персонал не постраждали. Суттєвих ушкоджень зазнали покрівля, вікна, фасад, медична апаратура.

“Тут проводили роботи з липня цього року. Повністю відновлюється зовнішня частина будівлі, також завершуються внутрішні роботи. Менше ніж за місяць в амбулаторії мають закінчити капітальний ремонт”, — повідомив начальник Богодухівської РВА Анатолій Рисцов. 

1
Амбулаторія у Малих Феськах. Фото: ХОВА

На об’єкті вже замінили каналізацію, вентиляцію та водопровід, вікна і двері. Будівельники зробили нову покрівлю, фасад та підлогу. Пізніше планується виконати благоустрій. 

Також у преслужбі Харківської ОВА повідомили, що підрядник завершив роботи з відновлення будівлі соціального гуртожитку у Золочеві.

Відновленням медзакладів в області також займається ТОВ “Будсоюз”. Крім того, це підприємство отримало гроші за роботи з відновлення будинку у Лозовій. У жовтні цій компанії перерахували 7,69 млн грн.

ПП “Будівельна фірма “Промтекс” отримала у жовтні 5,65 млн грн. Частину коштів департамент ХОВА заплатив за роботи з відновлення будівлі Ізюмської міськради, частину – за ремонт сільради в Руській Лозовій.

Раніше ХАЦ зазначав шалені переплати у кошторисах щодо цих ремонтів.

У Старому Салтові адмінбудівлі ремонтує ПП “Будівельно-проектна компанія “Форсайт”. Цій фірмі у жовтні перерахували майже 5 млн грн.

ТОВ “СК “Пантеон” ремонтує будинки у Старому Салтові та лікарню у Харкові. У жовтні фірма отримала 5 млн грн.

Амбулаторію у Дергачах ремонтує ТОВ “Проектний альянс”. У жовтні фірма отримала два мільйони гривень. Серед засновників фірми залишаються ексдиректор Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Андрій Колос та Олександр Сорочинський — ексдиректор забудовника “Туркіш Девелопмент”. Останній є директором фірми.

Близько двох мільйонів гривень перерахували ТОВ “Харківбудсервіс” за ремонт будинку по вулиці Світла, 49 у Старому Салтові.

Щодо проплат іншим підрядникам у жовтні, то ДП “Рембудмонтаж” ТОВ “Інтербудсервіс”отримало від департаменту капбудівництва 0,96  млн грн, ПАТ “Південспецатоменергомонтаж” — 0,62 млн грн, “Атлант Буд Партнер” — 0,75 млн грн, ТОВ “СК “СТС” — 0,36 млн грн, ТОВ “Компанія “Тарвос” — 0,349 млн грн.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.