Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Відбудова Харкова: на які будинки дали гроші

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Підрядники отримали за роботи 20 мільйонів гривень.

Місто перерахувало кошти підрядникам за дев'ять будинків, що відновлюють.

Восени у Харкові зменшили суми виплат фірмам, які відбудовують пошкоджені багатоповерхові будинки. У вересні та жовтні управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міської ради віддало фірмам-підрядникам близько 20 мільйонів гривень за відновлення пошкоджених через обстріли багатоповерхових будинків, що виявилося меншим, ніж було у серпні (більше ніж 22 мільйони гривень). Про це пише Харківський антикорупційний центр.

Понад половину від цієї суми отримав головний підрядник Харкова — компанія "Трест Житлобуд-1", 11 мільйонів гривень. Найбільше, 5,5 мільйона гривень, перерахували за відновлення будинку по вулиці Дружби Народів, 261 (ЖК "Околиця-5"). Проте усього на відновлення цього будинку потрібно 16,2 мільйона гривень.

Ще три мільйони гривень заплатили "Житлобуду-1" за ремонт будинку по вулиці Дружби Народів, 240 (Північна Салтівка). За роботи у багатоповерхівці на вулиці Тракторобудівників, 108-А компанія отримала два мільйони гривень. По решті будинків було перераховано ще близько мільйона гривень.

Товариству з обмеженою відповідальністю "БМУ "Енергоюжспецстрой" віддали у жовтні понад 3,5 мільйона гривень за відновлення будинку на проспекті Слави, 11 (Холодногірський район). Загальна вартість за угодою складе 20,48 мільйона гривень. На сьогодні у будинку підсилили стіни металевими конструкціями й армопоясом. Фірму заснували Вікторія Василенко та Андрій Котиков.

Компанія "Житлобуд-2" отримала з бюджету півтора мільйона гривень. Це кошти за відновлення багатоповерхівок на вулицях Академіка Проскури, 3 та Наталії Ужвій, 112.

Будинок по вулиці Дружби Народів, 232-А відновлює фірма "ТБК "Титан", яка належить Миколі Хомовському. Будинок знаходиться на території житлового комплексу "Родник-1" (Північна Салтівка).

Відновленням будинку на вулиці Селянській, 76 займається приватне підприємство "Мега С". У вересні та жовтні воно отримало від міста більше ніж 800 000 гривень. На початку осені підприємство ремонтувало у будинку м'яку покрівлю та ставило металопластикові вікна у місцях загального користування.

Товариству з обмеженою відповідальністю "Асент Інвест" перерахували 680 000 гривень за відновлення багатоповерхівки на провулку Цегельному, 4. У співвласниках ТОВ зазначена донька колишнього ректора Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Олена Бакірова.

Ще 550 000 гривень переведені фірмі "Центр будівельної комплектації"  (належить Сергію Омельченку). За ці кошти проводять капітальний ремонт у будинку на вулиці Танкопія, 8-А.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові шукатимуть "здорових" будівельних підрядників. Агентство з відновлення протягом листопада проведе зустрічі з представниками будівельного ринку прифронтових областей, які найбільше постраждали від воєнних дій.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.