Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові шукатимуть "здорових" будівельних підрядників

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Керівник Агентства з відновлення Мустафа Найєм закликає представників будівельного бізнесу до розмови.

Агентство з відновлення протягом листопада проведе зустрічі з представниками будівельного ринку прифронтових областей, які найбільше постраждали від воєнних дій.

У переліку - Харків, Одеса, Дніпро та Суми. Зустрічі анонсував голова Агентства Мустафа Найєм. Він пропонує зробити це, аби зрозуміти стан будівельного ринку у містах, які жоведеться відновлювати.

"Ми хочемо побачити ринок своїми очима, почути проблеми будівельних компаній, ознайомити учасників ринку з нашими проєктами і щиро поговорити про те, як ми можемо спростити участь у наших тендерах та полегшити життя наших підрядників. Запрошую долучатися представників будівельних компаній, компаній-проєктантів, професійних обʼєднань, експертів з технічного нагляду, інженерів-консультантів. Зокрема тих, хто працює у прифронтових та постраждалих від воєнних дій областях", - повідомив Найєм.

Зустріч у Харкові відбудеться 28 листопада. Зареєструватися можна за посиланням.

Участь можлива у форматі онлайн та офлайн. Під час діалогу планують ознайомитися з існуючими проєктами відновлення, а також обговорити єдину методику проведення тендерів на відбудову обʼєктів цивільної інфраструктури, започатковану Агентством.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.