Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Відключення електроенергії у Харкові: свій графік можна дізнатися по-новому

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
На сайті "Харківобленерго" з'явилася спеціальна форма.

За формою можна знайти інформацію лише про планові відключення, аварійних це не стосується.

На сайті компанії "Харківобленерго" з'явилася форма, за якою мешканці Харківської області можуть дізнатися про погодинні відключення світла, які відбуваються за графіком. Знайти відповідну форму можна за посиланням.

Для того, щоб дізнатися про відключення електрики, необхідно ввести назву населеного пункту, вулиці та номер будинку. Після цього — натиснути кнопку "Перевірити". Під формою синіми буквами буде вказаний результат перевірки. Наприклад, він може бути таким: "Участь обраної адреси у графіках відключень не виявлена". Або таким: "Із 28.11.2022 графік погодинних відключень (... черга) у період часу ...".

Внизу форми пояснили, що "Харківобленерго" вводить стабілізаційні відключення після команди диспетчерів національної енергетичної компанії "Укренерго". У графіки погодинних можуть вносити зміни.

"Звертаємо Вашу увагу, що стабілізаційні відключення відбуваються лише після розпорядження НЕК "Укренерго". Тому графіки погодинних відключень можуть застосовувати не в повному обсязі, тобто може бути зменшений час вимкнень, або ж вимикатимуть не всіх. Унаслідок постійних ворожих атак перелік адрес у кожній з черг може змінюватись, але ми намагаємось якомога швидше оновлювати інформацію", — зазначили у "Харківобленерго".

Як писав KHARKIV Today, з понеділка 28 листопада у Харківській області діє новий графік погодинних відключень. Згідно з ним, світло мають вимикати на три години в день. Однак через дефіцит потужності були введені аварійні відключення. У "Харківобленерго" пояснили, чому не витримуються графіки планових вимкнень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.