Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Від початку війни на Харківщині провели 115 000 щеплень проти коронавірусу

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today 
Окрім проведення вакцинації, медики рекомендують носити маски та користуватися антисептиком.

Вакцину обіцяють привезти до деяких звільнених громад. 

Повністю контрольованою ситуацію з поширенням COVID-19 у Харкові та області назвав департамент охорони здоровʼя Харківської обласної військової адміністрації.

Станом на 31 жовтня, всього по області за період пандемії зареєстрували 314 435 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, в тому числі, 304 465 хворих одужали, 7213 — померли. 

"На сьогодні медична допомога хворим на COVID надається в 14 лікарнях Харкова та Харківської області. Загалом маємо 2133 ліжка для пацієнтів, хворих на COVID", — розповіла заступниця директора департаменту Жанна Овчарова.

За даними департаменту охорони здоров’я, зараз зайняті 345 ліжко-місць. Для дітей є 300 ліжок, зайняті — 22. Подачу кисню мають 1743 ліжко-місця, з них зайняті — 91. 

"Харківська область отримала 20 000 доз вакцини Comirnaty. Також маємо достатню кількість вакцини CoronaVac. Нагадуємо, що з вересня усім необхідно робити друге бустерне щеплення. Хоча ситуація з COVID контрольована, але слід вакцинуватися, дотримуватися маскового режиму, користуватися дезінфекційними засобами”, — зауважила Жанна Овчарова.

Від початку повномасштабної війни Росії проти в Харкові та області вакцинувалися 114 843 мешканці. Зараз працюють 117 пунктів щеплення. Чиновники обіцяють, що незабаром вакцина з’явиться і в деокупованих Вовчанській, Ізюмській та Балаклійській громадах.

Нагадаємо, на деокуповані території не везли вакцини, оскільки там не було світла. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.