Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Від коронавірусу у Харківській області помер стоматолог. Триває розслідування

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Чи пов'язаний випадок із виконанням професійних обов'язків, визначить комісія.

Якщо захворювання лікаря пов'язане з роботою, його сім'я отримає страхові виплати.

Розслідування випадку гострого професійного захворювання зі смертельним наслідком (COVID-19) лікаря-стоматолога Зміївської центральної районної лікарні проводить спеціальна комісія. Вона встановлює обставини і причини інфікування медпрацівника. Про це повідомили у Головному управлінні Держпраці у Харківській області.

"Спеціальною комісією було проведено огляд робочого місця, вивчалися наявні в установі документи і матеріали з приводу гострого професійного захворювання, розглянуто дотримання в установі протиепідемічних заходів, передбачених Стандартом медичної допомоги "Короновірусна хвороба (COVID-19)", — розповіли там.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже половина населення Харківської області щепилася проти коронавірусу

У Головному управлінні Держпраці у Харківській області додали, що з керівництвом закладу обговорили першочергові заходи, необхідні для профілактики інфікування медпрацівників, діяльність яких пов'язана з виконанням трудових обов'язків в умовах підвищеного ризику інфікування COVID-19.

"Після отримання всіх необхідних висновків шляхом голосування комісія визначить, пов'язаний чи не пов'язаний випадок з виробництвом", — уточнили там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Минулої доби у Харківській області від коронавірусу померли 24 людини

У Головному управлінні Держпраці у Харківській області нагадали, якщо смерть медпрацівника настає через інфікування COVID-19 при виконанні професійних обов'язків в умовах підвищеного ризику зараження, то членам сім'ї, батькам, утриманцям померлого медпрацівника управліннями виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України виплачується страхова виплата.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.