Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 квітня, 2021 - 17:05

Віце-мер Харкова розповіла про здоров'я немовлят, чиї матері померли від наслідків коронавірусу в пологовому будинку №2

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Світлана Горбунова-Рубан каже, що двоє з трьох дітей — повністю здорові.

Дитина жінки, яка померла після пологів 20 квітня, знаходиться в Харківському обласному перинатальному центрі. Вона народилася з гіпоксією, тому немовля і маму терміново перевели до Обласної лікарні з пологового будинку №2.

Про це повідомила заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан. За її словами, жінка пізно звернулася до лікарів, маючи легеневу недостатність.

У квітні в пологовому будинку, який приймає вагітних з коронавірусом, померли двоє породіль, третьої не стало вже в Обласній лікарні, куди її з дитиною відвезли в критичному стані.

"Ми виписали додому абсолютно здорових дітей, тому що вчасно зробили кесарів розтин. Перша дитина вчасно народилася, вага — 3,400 кг, друга — змушені були раніше зробити кесарів розтин, 2, 400", — розповіла Світлана Горбунова-Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Харків помилився, держава помилилася ", - Євген Комаровський про підготовку до пандемії

Чиновниця запевнила, що штат пологового будинку №2 повністю укомплектований фахівцями, вони отримують зарплату вчасно і в повному обсязі. Штатних інфекціоністів в цьому пологовому будинку немає, як і в будь-якій інший міській лікарні. Але відколи заклад приймає хворих на коронавірус, тут по черзі чергують п'ять бригад інфекціоністів з обласних спеціалізованих установ, які щодня оглядають хворих і консультують лікарів.

У цьому році в медичному закладі лікувалася 161 пацієнтка з коронавірусом, з них 120 вагітних. У пологовому будинку народилося 25 дітей, решту пацієнток виписалися до пологів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.