Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Виборам мера Харкова бути: Верховна Рада отримала документи з міськради

Документи з Харкова до Києва йшли близько тижня.

У нардепів є 90 днів, щоб прийняти рішення.

Ситуація з виборами мера Харкова почала прояснюватися — Верховна Рада отримала документи з міськради. Тепер питання повинні включити до порядку денного комітету державної влади та місцевого самоврядування. Про це ввечері в середу, 3 березня, повідомив народний депутат і член комітету Олександр Качура в своєму Telegram.

"Харківська влада все-таки надала необхідні документи для призначення позачергових виборів мера міста. У Ради тепер є 90 днів, щоб прийняти рішення. Очікуємо розгляду питання на засіданні комітету держ. влади і місцевого самоврядування", — написав Качура.

Нардеп також опублікував копію рішення Харківської міськради про дострокове припинення повноважень Геннадія Кернеса і супровідний лист. Папери підписав секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

Выборы мэра
ФОТО: Олександр Качура

Документи були в дорозі близько тижня. У міськраді повідомили , що їх відправили ще 24 лютого. На паперах значиться, що вони були отримані в Апараті Верховної Ради 2 березня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова партії "Слуга Народу" готовий поспорити, що вибори в Харкові скоро призначать

Документы выборы мэра Харькова
ФОТО: Олександр Качура

Нагадаємо, профільний комітет Верховної Ради розглядав питання про призначення виборів мера Харкова 27 січня. Однак дійшов висновку, що не може передати питання Верховній Раді, оскільки не отримав копії документів — свідоцтва про смерть мера Геннадія Кернеса або рішення Харківської міськради про визнання мера померлим. Тоді нардепи написали до міськради звернення з проханням припинити повноваження Геннадія Кернеса. На сесії 24 лютого Харківська міськрада проголосувала за дострокове припинення повноважень п'ятого мера Харкова.

Як писав KHARKIV Today, п'ятий мер Харкова Геннадій Кернес помер 16 грудня 2020 року в берлінській клініці "Шаріте". Він зміг здолати коронавірус, але не впорався з ускладненнями, викликаними COVID-19. Геннадія Кернеса поховали 23 грудня на Алеї почесних харків'ян міського кладовища №2.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.