Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Верховна Рада звільнила міністра розвитку громад і територій

Олексій Чернишов. Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Олексій Чернишов очолював Мінрозвитку громад більше 2,5 років.

Чернишов стане керівником компанії НАК "Нафтогаз України".

Третього листопада Верховна Рада України звільнила з посади міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова. За звільнення Чернишова проголосували 279 народних депутатів. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

"Рада схвалила звільнення з посади міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, відкривши таким чином шлях на призначення головою "Нафтогазу". Голосування пройшло без звіту", — написав Железняк у своєму Telegram.

Вранці комітет Верховної Ради України з питань місцевого самоврядування підтримав заяву про відставку Олексія Чернишова. Нардепи ухвалили рішення одноголосно. Під час засідання Чернишов відзвітував про роботу свого міністерства. За словами Ярослава Железняка, Чернишов розповів також про можливе його призначення головою "Нафтогазу" та об'єднання двох міністерств.

"Свій перехід у "Нафтогаз" мотивований в першу чергу енергетичною небезпекою, за яку він відповідає як голова штабу. І сказав, що після його звільнення КМУ може розглядати питання про потенційне призначення на посаду у "Нафтогаз". Також прокоментував об’єднання Мінрегіону та Мінінфраструктури. Сказав що така "реконфігурація" опрацьовується і пов'язана зі скороченням витрат і кількості міністерств. Але "поки про це говорити передчасно", — повідомив Железняк.

Зазначимо Олексій Чернишов очолював розвитку громад і територій України нового складу Кабінету міністрів України з березня 2020 року.

Нагадаємо, раніше видання "Економічна правда" з посиланням на співрозмовників повідомило, що найближчим часом Юрій Вітренко втратить посаду голови державної компанії "Нафтогаз України", місце Вітренка повинен зайняти чинний міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Однак перш ніж призначити Олексія Чернишова головою "Нафтогазу", парламент повинен його звільнити з посади міністра.

Кабінет міністрів України 1 листопада звільнив голову правління НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.