Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 травня, 2021 - 14:36

Велике будівництво: в онкоцентрі починають заливати стіни

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Паралельно монтують залізобетонні колони і облаштовують фундамент.

У цьому році на будівництво онкоцентру витратять більше 190 мільйонів гривень.

Для нового сучасного онкологічного центру будівельники встановили 28 колон і продовжують роботи зі зведення залізобетонного каркасу майбутньої будівлі лікувально-діагностичного корпусу. Роботи виконують за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Про це повідомили у Харківській облдержадміністрації.

"Залізобетонні конструкції були перевірені незалежними лабораторіями — це Київська та Харківська лабораторії. Після отримання висновку підряднику дозволений монтаж залізобетонних конструкцій. На сьогодні вже змонтовано та встановлено 28 колон. За графіком починають завезення діафрагмових плит і їх монтаж. Зараз паралельно будівельники переходять до робіт в секції Б, яка також входить до першої черги, і починають монтаж колон. Паралельно йде процес армування стін і заливка бетону", — розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Харнам.

За словами начальника ділянки підрядника Василя Ільківа, зараз на об'єкті паралельно з монтажем колон проходить робота з облаштування фундаменту.

"12 травня ми залили бетоном 13 естакад фундаментів. Зараз будівельники ведуть підготовчі роботи для заливки бетоном зовнішніх стін по всій секції А", — пояснив Василь Ільків.

На реалізацію проєкту в 2021 році закладено 190 мільйонів 600 тисяч гривень. Згідно з проєктом, виготовлять і змонтують залізобетонний каркас першої частини лікувально-діагностичного корпусу, облаштують зовнішні і внутрішні стіни будівлі лікувально-діагностичного корпусу, змонтують віконні блоки. Також облаштують покрівлю, виконають внутрішні санітарно-технічні роботи, облаштують системи опалення, індивідуальний тепловий пункт, побудують газову котельню. 

Нагадаємо, наприкінці квітня забудовник онкоцентру — львівська фірма "Ромб +" отримала 28 мільйонів гривень предоплати

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.