Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вдова Кернеса продовжує концентрувати активи померлого мера

Родион и Оксана Гайсинские на прощании с Геннадием Кернесом. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Оксана Гайсинська стала засновницею ще двох фірм, які володіють будинками в центрі Харкова.

Оксана Гайсинська продовжує отримувати "спадок".

Наприкінці лютого Оксана Гайсинська стала засновницею ще двох фірм, які володіють нерухомістю в центрі Харкова. Інформація про це з'явилася в Єдиному реєстрі юридичних осіб, передає  Харківський антикорупційний центр.

За їхніми даними, вдова Геннадія Кернеса стала єдиною засновницею фірми "Версія". Вона володіє будівлею на вулиці Мироносицькій, 29. Фактично вона знаходиться відразу за будівлею Будинку рад або Харківською обладміністрацією на Сумській, 64.

"Раніше засновниками цієї фірми були Андрій Шаптала і Олег Гончар. Директором є Ольга Солопова. Перший відомий як комерційний директор парку імені Горького. Крім того, він був засновником кооперативів, які роками отримували безкоштовно від міста десятки гектарів елітної землі під забудову. Шаптала — чоловік Ольги Кирилової, яка недавно переписала на Гайсинську акції "7 каналу". Олег Гончар був людиною дуже близькою до оточення Геннадія Кернеса. Гончар був співвласником фірми "Поліфарм", — розповіли в ХАЦ.

Ще одна фірма, засновницею якої стала Оксана Гайсинська, — "Соло інжиніринг". Фірма займається наданням техніки в оренду, при цьому у неї у власності приміщення на вулиці Сумській, 71. Будівля розташована в центрі міста поруч з Палацом одруження. Раніше засновником були Ольга Солопова і Андрій Челобитчиков.

Як писав KHARKIV Today, в кінці лютого Оксана Гайсинська стала володаркою 65% акцій ПрАТ "РТМК "Тоніс-Центр" (7 канал). До цього у неї з'явилася земля в саду Шевченка. У січні Оксана Гайсинська увійшла до складу засновників фірми "Флорс", яка володіє приміщеннями  площею понад 300 квадратних метрів в харківському Будинку нерухомості (БТІ) на площі Павлівській, 4. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.