Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вчителів з Харківської області вчать дистанційно викладати

В Харьковской области лучшие учителя получат 20%-ную надбавку к зарплате. Фото: Багнет
В Харьковской области лучшие учителя получат 20%-ную надбавку к зарплате. Фото: Багнет
Навчання пройшли близько тисячі працівників освіти регіону.

Курси проводять на базі Центру зайнятості.

У Дергачах Харківської області педагоги пройшли навчання з освоєння інструментів дистанційної освіти. Про це у соціальних мережах повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

"З Дергачівським мером В'ячеславом Задоренком вручили сертифікати вчителям, які пройшли програму з освоєння інструментів дистанційної освіти. Курс розроблений Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та впроваджений за фінансової підтримки громади. Приємно було почути від педагогів позитивні відгуки про навчальний процес і пропозиції з розробки у майбутньому унікальних навчальних курсів", — написав Володимир Міненко на своїй сторінці у Facebook.

Як розповіли KHARKIV Today у пресслужбі Центру зайнятості, у Дергачах сертифікати отримали 20 вчителів. Подібне навчання проходить у всіх громадах області. Всього курс пройшли близько тисячі педагогів регіону. Навчання проходить у рамках робочої програми "Створення персонального інформаційно-освітнього простору сучасного педагога".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Осінні канікули: скільки будуть відпочивати харківські школярі

У центрі зайнятості кажуть, що можуть розробити оригінальне навчання для дорослого населення. Так, наприклад, комп'ютерній грамотності вчать літніх людей, осіб з інвалідністю, АТОшників; комунікаційній майстерності — працівників комунальних установ; проводяться курси по напрямку інклюзивного навчання та проведення профорієнтаційної роботи для вчителів; працівників культури та органів місцевого самоврядування вчать використовувати інтернет-технології.

Раніше KHARKIV Today писав, що нещеплених вчителів з Харкова і області залишать без грошей і роботи. Педагоги включені до переліку професій, представники яких повинні бути обов'язково вакциновані для повноцінної роботи. Якщо до листопада у співробітників сфери освіти не буде щеплення від коронавірусу, то їх відсторонять від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.