Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні запрацював сервіс, де військові можуть замовити залізничні квитки

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Бронь діє на 17 потягів.

Відтепер військові можуть самі забронювати квиток, а не звертатися до військового коменданта.

Шостого грудня, у День Збройних сил України, компанія "Укрзалізниця" запустила сервіс замовлення квитків для військових за посиланням тут. Для того, щоб придбати квиток, потрібно залишити заявку на цьому сайті, однак не пізніше ніж за шість годин до відправлення потяга.

У заявці треба зазначити прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адресу електронної пошти, зазначити назву станцій відправлення та прибуття, обрати номер потяга, тип вагона та кількість супутників (побратимів). Після погодження з правилами обробки персональних даних заявка відправляється.

Військовий отримає спеціальний код на номер, який указав у заявці. Викупити квиток у касі треба не пізніше ніж за годину до відправлення потяга. При собі потрібно мати військовий квиток або посвідчення офіцера. Замовити квитки можна на 17 потягів. За інформацією "Укрзалізниці", для спецзамовлення квитків обрані найпопулярніші серед військових потяги. Зокрема, це потяги, які їдуть до міст, що наближені до зони бойових дій, та у зворотному напрямку. Раніше військовим потрібно було бронювати квитки через військового коменданта.

"Вітаю захисників та захисниць з Днем Збройних Сил України. Ми продовжуємо розробляти та втілювати нові цифрові послуги для зручності наших пасажирів. Відтепер військовослужбовці  можуть придбати проїзний документ, навіть якщо поїздка раптова, наприклад, на лікування, у відрядження або до рідних у довгоочікувану відпустку, а квитки вже розкупили. Віримо, що це дозволить спростити життя тим, кому ми зобов'язані свободою та життям", — сказав голова правління "Укрзалізниці" Євген Лященко.

Як писав KHARKIV Today, на залізничній станції "Циганська", розташованій в Ізюмській міській громаді, закрилися квиткові каси. Припинили оформлення проїзних і перевізних документів у приміському та далекому сполученні на цій станції із 1 грудня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.