Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді на Харківщині закрили залізничні каси

Фото: Ізюмська міськрада
На станції "Циганська" в електричку пустять без квитка.

На залізничній станції "Циганська", розташованій в Ізюмській міській громаді, закрилися квиткові каси.

Припинили оформлення проїзних і перевізних документів у приміському та далекому сполученні на цій станції із 1 грудня. Як пояснили в Ізюмській міській раді з посиланням на виробничий підрозділ "Харківська дирекція залізничних перевезень", каси закрили на "Циганській" через структурні перетворення у регіональній філії "Південна залізниця".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові перейменували залізничну станцію

"Незважаючи на вищевикладене, обслуговування пасажирів, а саме: рух приміських електропоїздів, зупинки на зупиночних платформах та станціях, посадка/висадка пасажирів буде проводитися згідно діючого графіку руху поїздів", — пояснили у дирекції.

Тепер квитки у приміському сполученні продають безпосередньо у потягах роз'їзні касири та провідники, у далекому сполученні придбати квитки можна на сайті "Укрзалізниці".

Зазначимо, "Циганська" є проміжною залізничною станцією на Ізюмському напрямку. Знаходиться між зупинними пунктами "360-й кілометр" і "Федорівка" неподалік села Іскра. Відстань від "Циганської" до станції "Харків-Основа" складає 116 кілометрів. На цій станції роблять зупинки усі електрички Ізюмського напрямку.

Як писав KHARKIV Today, потяги з Харкова у Донецьку область змінили графік. Зміни стосуються електричок до Слов'янська та Краматорська.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.