Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні продовжили воєнний стан

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада України.

Воєнний стан в Україні продовжили до 21 листопада.

15 серпня Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні". Рішення підтримали 328 народних депутатів. Також нардепи продовжили строк загальної мобілізації. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

"Парламент підтримав (закон №7664) продовження воєнного стану на 90 діб до 21 листопада 2022 року. Також Рада підтримала (закон №7665) затвердження указу про "Про продовження строку проведення загальної мобілізації", — написав у своєму Telegram-каналі Железняк.

Строк дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні продовжується з 23 серпня строком на 90 діб. У законах сказано, що їхнє прийняття сприятиме вжиттю адекватних заходів, спрямованих на відбиття збройної агресії Російської Федерації проти України.

Як писав KHARKIV Today, після нападу Росії на Україну 24 лютого Президент України Володимир Зеленський оголосив на всій території України воєнний стан (термін дії — 30 діб). 20 березня Зеленський підписав закон про затвердження указу "Про продовження терміну дії воєнного стану в Україні" №2119-IX, яким продовжив термін дії воєнного стану до 26 квітня. У травні ухвалили рішення про продовження воєнного стану 23 серпня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.