Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В сад Шевченка замовляють чергову партію гірлянд для дерев за півтора мільйона гривень

Дерева на головній алеї саду Шевченка прикрасять гірляндами.

Один комплект гірлянд для дерев обійдеться в 68 тисяч гривень.

Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Харківської міської ради планує купити чергову партію світлових систем, які встановлять на деревах в саду Шевченка. За гірлянди готові віддати 1 648 566,72 гривні. Це стало відомо з відповідного тендеру на сайті державних закупівель ProZorro.

Якщо перша партія складалася з 36 комплектів світлотехнічного обладнання для оформлення дерев (вартість становила 2,5 мільйона гривень), то до другої увійдуть 24 комплекти. Тобто вартість одного комплекту складе 68 690 гривень.

сад
Місце монтажу гірлянд. Скрін: документація

Комплект складатиметься з однієї або кількох гірлянд з 20 керуючими світлодіодними модулями зі світловими сценаріями. У світловій системі буде автономний тип управління і вбудований Wi-Fi-модуль.

"В залежності від розміру крони дерева на ній рівномірно підвішують одну або кілька гірлянд і закріплюють електричну шафу. Контролер, який здійснює управління гірляндами, розташований в головній шафі, повинен мати вбудований Wi-Fi-модуль. З його допомогою здійснюється перемикання розроблених сценаріїв, регулювання рівня яскравості і швидкості відтворення світлових ефектів", — пояснив замовник.

У конструкції буде не менше 30 світлових ефектів, які підтримують типи файлів — jpg, png, gif, swf і mp4. Використовувати гірлянди будуть щодня, тому вони повинні бути розраховані на температуру повітря від -25 до +50 градусів.

На них просять два роки гарантії. Аукціон запланований на 18 червня. Поставити цю партію повинні до кінця 2021 року.

Як писав KHARKIV Today, на початку лютого 2021 року "Міськсвітло" купувало гірлянди на дерева в сад Шевченка за 2,5 мільйона гривень. Один комплект тоді коштував 69,5 тисячі гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.