Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Офісі президента пояснили, чому Зеленський сказав, що Росія може окупувати Харків

Фото: president.gov.ua.
Фото: president.gov.ua.
Речник президента каже, що фразу висмикнули з інтерв'ю.

В Офісі Зеленського впевнені, що президент "не мав на увазі, що Харків буде окупований", просто "роздумував про ескалацію".

Прессекретар Президента України Сергій Никифоров, коментуючи слова  Володимира Зеленського про те, що Росія може окупувати Харків, повідомив, що "це був просто приклад, гіпотетичний сценарій", а фразу висмикнули з інтерв'ю. Про це він заявив НВ

"Я думаю, що ті, хто тиражує це, не читали текст інтерв'ю, а висмикують цю фразу. Мені здається, цей абзац самодостатній і не потребує роз'яснень... Але якщо ви питаєте, я думаю, що президент розмірковував про те, якщо, скажімо, буде ескалація, якою б вона могла бути. Це був просто приклад, гіпотетичний сценарій. Тобто, він не мав на увазі, що Харків окупують", — сказав Сергій Никифоров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Дулю їм с маком!" — реакція соцмереж на заяву Зеленського про можливе захоплення Харкова

Нагадаємо, заяву про те, що Росія може окупувати Харків, Зеленський зробив у інтерв'ю газеті The Washington Post, яке оприлюднили 21 січня. За його словами, РФ може спробувати захопити українські території під приводом "захисту" російськомовного населення. "Це не буде просто окупацією; це буде початком великомасштабної війни", — зазначив Володимир Зеленський в інтерв'ю.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.