Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В одному з районів Харкова невідомі порізали шини на сотнях автівок

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Вночі пошкодили десятки машин.

Власники побачили порізані шини на автівках зранку.

Уночі 8 грудня на Північній Салтівці невідомі порізали шини на автомобілях, які були припарковані у дворах. Від зловмисників постраждало понад 300 автівок. Власники машин не змогли дістатися роботи. Про це масово повідомляли мешканці Салтівки у соцмережах.

Серед постраждалих і волонтерка Наталя Чернявська.

"Сьогодні вранці усі жителі Північної Салтівки прокинулися у поганому настрої... Якісь виродки вночі порізали шини на всіх машинах по всьому району. Поліція о 9-й ранку сказала, що постраждало понад 300 машин, не пропустили жоден двір. Практично ніхто не зміг виїхати на роботу... А це і лікарі, і водії, і волонтери", — розповіла Наталя Чернявська.

Зазначимо, зокрема, порізані шини на автівках виявили біля будинку №238-А по вулиці Дружби Народів.

Волонтерка назвала це диверсією проти мешканців й закликала харків'ян бути пильними.

"Цей акт вандалізму я сприймаю як диверсію проти мешканців нашого міста. Північна Салтівка — один із найбільш постраждалих районів міста, немає жодного цілого будинку, у кожному видно наслідки обстрілів... Харків'яни, будьте уважними та пильними! Схоже, ці сволоти живуть серед нас, від злості намагаються нашкодити хоч чимось", — зазначила волонтерка.

Як писав KHARKIV Today, на Північній Салтівці майже кожен будинок отримав те чи те руйнування внаслідок війни. Частину будинків обіцяють відремонтувати до кінця року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.