Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В одному з районів Харківської області назвали школи, де вакцинувалися 80% вчителів

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Не підуть в онлайн 11 шкіл.

При посиленні карантину зможуть навчати офлайн тільки у школах, у яких зробили щеплення проти коронавірусу зробили більшість співробітників.

На 15 вересня в укрупненому Богодухівському районі вакцинували 46% працівників освіти. Про це повідомив заступник голови Богодухівської райдержадміністрації Юрій Кузуб.

"Серед установ загальної середньої освіти на території Богодухівської громади вакциновано — 45,8% працівників освіти, Валківської — 56,5%, Краснокутської — 41%, Золочівської — 61,5%, Коломацької — 71,8%. При переході до "жовтої" зони карантину, у режимі офлайн (очне навчання) працюватимуть навчальні заклади, у яких 80% і більше вакцинованих працівників", — написав чиновник у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область знаходиться на порозі "жовтої" зони — заступник голови ХОДА

Посилаючись на інформацію територіальних громад, Юрій Кузуб навів такі дані:

  • У Богодухівській громаді 18 установ загальної середньої освіти, в одній з них 80% вакцинованих працівників — "Полково-Микитівський ліцей").
  • У Валківської громаді 15 установ загальної середньої освіти, у чотирьох з них щеплені 80% співробітників і більше: "Високопільська ЗОШ I-III ступенів", "Баранівський ліцей", "Перекопський НВК", "Новомерчицький НВК".
  • У Краснокутській громаді 14 установ загальної середньої освіти, в одній з них 80% вакцинованих працівників — Каплунівська гімназія.
  • У Золочівській громаді 11 установ загальної середньої освіти, у трьох з них щеплені 80% співробітників — "Золочівський ліцей №2", "Івашківський ліцей", "Удянський ліцей" ім. М.М.Угловського.
  • У Коломацькій громаді три установи загальної середньої освіти, у двох з них 80% вакцинованих працівників: Коломацький ліцей ім. Героя Радянського Союзу І.Є. Єгорова, Різуненківський ліцей.

Заступник голови Богодухівської райдержадміністрації зазначив, ще більш напружена ситуація залишається у закладах дошкільної та позашкільної освіти територіальних громад району.

"У разі введення "червоного" рівня епідемічної небезпеки навчальні заклади будуть працювати тільки якщо у 100% працівників є "зелений" COVID-сертифікат (дві дози вакцини)", — пояснив Юрій Кузуб.

Нагадаємо, з 20 вересня у COVID-сертифікатів буде дві опції (так звані "жовтий" або "зелений") і інформація про вакцинацію. У  "жовтому" сертифікаті буде інформація про перше щеплення, а у "зеленому" — про повний курс. Коли буде "жовта" зона карантину, навчальні заклади будуть працювати, якщо не менше ніж у 80% працівників є "жовті" або "зелені" COVID-сертифікати.

Як писав KHARKIV Today, 16 вересня учнів трьох класів Борівської загальноосвітньої школи №1 відправили на самоізоляцію через випадки коронавірусу. До цього на коронавірус захворів учень Зміївського ліцею №1, клас пішов на самоізоляцію.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.