Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В одному районі Харківщини комендантська година триватиме довше

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Змінений час комендантської години у Куп'янському районі.

Під час комендантської години не можна пересуватися вулицями без спецперепусток.

29 серпня тимчасово виконуючий обов'язки начальника Куп'янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич підписав розпорядження щодо запровадження комендантської години на території Куп'янського району. Згідно з розпорядженням, комендантська година зміниться із п'ятниці 1 вересня та триватиме з 18:00 до 6:00 у п'яти громадах і з 20:00 до 6:00 — ще у трьох. Про це повідомили у Куп'янській міській військовій адміністрації.

"Запровадити на території Куп'янського району з 1 вересня 2023 року до окремого розпорядження комендантську годину шляхом заборони перебування громадян на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень, а також руху транспортних засобів на території Дворічанської селищної, Кіндрашівської сільської, Куп'янської міської, Курилівської сільської, Петропавлівської сільської територіальних громад з 18:00 до 6:00 годин", — сказано у  розпорядженні.

У трьох громадах комендантська година триватиме з 20:00 до 6:00. Це — Великобурлуцька селищна, Шевченківська селищна та Вільхуватська сільська громади.

к
Документ: Куп'янська міська військова адміністрація

Як писав KHARKIV Today, до цього комендантська година у Куп'янському районі була встановлена розпорядженням від 5 квітня. Із того часу на території Куп'янського району вона розпочиналася о 20:00 і тривала до 6:00.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.