Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громадах Харківської області змінюють комендантську годину

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Зміни стосуються Куп'янського району.

Тривалість комендантської години змінюють у шести із восьми громад Куп'янщини.

Із суботи 8 квітня у Вільхуватській, Дворічанській, Кіндрашівській, Куп'янській, Курилівській та Петропавлівській громадах, які розташовані у Куп'янському районі, змінюють комендантську годину. Вона розпочинатиметься о 20:00 і триватиме до 6:00. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника Куп'янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич.

При цьому, на території Великобурлуцької та Шевченківської громад комендантська година залишиться без змін — з 22:00 до 06:00.

Нагадаємо, до цього у Куп'янській громаді комендантська година була встановлена у проміжок часу з 18:00 до 6:00.

Під час дії комендантської години мешканцям заборонено виходити на вулиці та перебувати у громадських місцях, переміщатися транспортом без спецперепустки. Також у комендантську годину слід дотримуватися режиму світломаскування.

Раніше комендантську годину змінили у Золочівській (із 23:00 до 5:00), Борівській (із 23:00 до 5:00) та Ізюмській (із 23:00 до 6:00) громадах.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області на Великдень не будуть змінювати комендантську годину. Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зазначив, що зробити це не дозволяє зробити військова обстановка.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.