Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Ізюмському районі окупанти викрали українського письменника та волонтера

Володимира Вакуленка викрали наприкінці березня.

Місцезнаходження письменника досі не відоме.

Наприкінці березня в окупованому селі Капітолівка (на схід від Ізюму) російські військові незаконно позбавили волі та викрали відомого українського письменника, котрий тривалий час займався волонтерством. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

"Наразі його місцеперебування невідоме. Село Капітолівка знаходиться під окупацією російських військ. Зв'язок у населеному пункті на сьогодні відсутній", - пояснили в прокуратурі.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 146-1 (викрадення людини) Кримінального кодексу України.

Викрадений у селі Капітолівка письменник Володимир Вакуленко. Його дружина Ірина Новитська повідомила також, що невідоме місцезнаходження їхнього сина Віталія.

Як писав KHARKIV Today, 1 квітня російська армія почала повністю контролювати Ізюм. Це сталося через кількісну перевагу російських окупантів та віроломства місцевих зрадників. 26 березня місцеві зрадники провели російських окупантів на південну частину міста, що призвело до повного блокування шляхів доставки гуманітарної допомоги до Ізюму та евакуації місцевих жителів. Жителі Ізюма залишаються без їжі, води, ліків, світла, тепла, мобільного зв'язку та інтернету.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.