Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Ізюмі виявили ще два місця масового поховання людей

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Уже відомо про три стихійні кладовища.

У місцях масового поховання — сотні тіл.

У звільненому від російських окупантів місті Ізюм Харківської області виявили ще два місця масового поховання. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю американській телерадіокомпанії CBS News.

"Уявіть собі, я був там кілька днів тому. Знайшли велику братську могилу на пів тисячі людей. Сьогодні я отримав більше інформації. Журналісти вже в дорозі. Знайшли ще дві братські могили, великі могили з сотнями людей. Також мова йде про маленьке містечко Ізюм. У маленькому містечку є ще дві братські могили. Ось що відбувається", — розповів Зеленський.

Під час ексгумації тіл з місця масового поховання в Ізюмі було встановлено, що російські загарбники катували та вбивали цілі родини. Президент зазначив: щодо Росії необхідно продовжувати здійснювати політичний та фінансовий вплив шляхом введення санкцій.

"Дорослі, чоловіки й жінки, і маленькі діти з кулями в головах. Деякі частини їхніх тіл були відсутні. Вони терористи, — зазначив Зеленський. — Вони не можуть дотримати свого слова. Вони не вбивають військових. Вони ґвалтують, катують і вбивають мирних жителів".

Як писав KHARKIV Today, із місця масового поховання в Ізюмі вилучили 447 тіл загиблих. Із них: 194 — чоловіки, 215 — жінки, 22 — військові, 5 — діти, 11 — рештки осіб, стать не визначена.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.