Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В "Епіцентрі" під час удару загинув 17-річний хлопець

Фото: С. Болвінов.
На місці російського удару знайшли тіла та рештки 16-х людей.

У знищеному росіянами будівельному гіпермаркеті тривають пошуки останків людей.

Слідчі працюють на місці російського удару третю добу. Зранку на місці знайшли тіло, особу якого уже вдалось установити. Це 17-річний харків'янин Кирило.

"Хлопець жив в Харкові і в той день, як і десятки інших містян, прийшов до гіпермаркету. Впізнати його змогли за ДНК - зразки надала мама загиблого", — повідомив начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції Харківщини Сергій Болвінов.

Згодом на згарищі виявили рештки ще однієї жертви. Імовірно, це один з працівників гіпермаркету, адже на ньому були рештки спецодягу. Його особу будуть встановлювати за допомогою ДНК-експертизи. У поліції звертаються до рідних і близьких усіх людей, які теоретично могли у той день перебувати в "Епіцентрі" із проханням здати зразки біоматеріалу.

"Звертаюся до всіх, хто розшукує своїх рідних та здавав зразки ДНК для впізнання. Дізнатися всю інформацію щодо можливого співпадіння зразків ви можете у слідчого Слідчого управління за цим номером: +380934943162. Завдяки дослідженням ДНК нам вже вдалося впізнати дванадцять жертв ворожого удару. Особи ще двох встановили майже одразу, на місці", — зауважив Болвінов. 

Як писав KHARKIV Today, удень 25 травня росіяни вдарили по "Епіцентру" на Салтівці двома уніфікованими плануючими боєприпасами. У цей час у гіпермаркеті могло перебувати близько 200 людей. Після обстрілу сталася велика пожежа, із вогнем боролися 16 годин. На даний момент відомо про 16-х загиблих, п'ятеро людей вважаються зниклими безвісті. Ще 48 людей отримали поранення. Ідентифіковано одинадцять загиблих, зокрема 12-річна Марія та її мати. 27 травня у Харкові оголошено Днем жалоби.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.