Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Увічнити Кернеса: у Харкові запустили анкету

Анкету пропонують заповнити онлайн.

У анкеті є вісім варіантів увічнення пам'яті Геннадія Кернеса, але можна запропонувати свій.

У Харкові запустили анкету про увічнення Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Знайти анкету можна за посиланням. Якщо в анкеті жителів Харкова називають Харків'янами, то мешканок — "ХарьковчанИки"".

"Шановні Харків'яни та  "ХарьковчанИки".! Ми проводимо опитування громадської думки на тему увічнення Геннадія Кернеса у Харкові. Просимо відповісти Вас на питання цієї анкети", — сказано в анкеті.

Жителям міста пропонують відповісти на наступні питання:

  • Як в цілому ставитеся до ідеї увічнення імені Геннадія Кернеса у Харкові;
  • Який спосіб увічнення імені Геннадія Кернеса вважаєте найбільш доцільним;
  • Чи чули про ініціативу Ігоря Терехова про присвоєння Геннадію Кернесу звання Почесного громадянина;
  • Як ставитеся до ініціативи Терехова про збереження імені Кернеса у назві партії "Блок Кернеса — Успішний Харків".

Респондентам пропонують кілька варіантів увічнення пам'яті Кернеса — присвоїти меру звання "Почесний громадянин Харкова", встановити меморіальну дошку на будівлі міськради, випустити поштову марку з Кернесом, перейменувати вулицю, парк Горького у парк ім. Кернеса, назвати нову вулицю або нову станцію метро його ім'ям, звести пам'ятник. Також можна вибрати інший варіант і самим написати, як потрібно увічнити мера. Всього можна вибрати не більше трьох варіантів відповідей.

Учасникам опитування потрібно буде вказати свою стать і вік. Потім — відправити анкету.

Кернес Анкета

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Харківської міськради звільнилася прессекретарка Геннадія Кернеса

Як писав KHARKIV Today, п'ятий мер Харкова Геннадій Кернес помер 16 грудня 2020 року в клініці "Шаріте" (Берлін). Причиною стали ускладнення після коронавірусу.

На сесії Харківської міської ради 24 лютого депутати внесли зміни в положення про звання "Почесний громадянин Харкова", щоб його могли посмертно отримувати міські голови. Рішення щодо меморіальної дошки Кернесу топонімічна комісія прийняла також у лютому. Виготовити дошку обіцяли за позабюджетні кошти.

5 червня секретар Харківської міськради Ігор Терехов повідомив, що звання "Почесний харків'янин" Кернесу присвоять найближчим часом, представлення вже є, меморіальну дошку на будівлі міськради встановлять до Дня міста.

У травні Терехов розповів, що пам'ятник на могилі Кернеса буде непростим і відобразить життя мера як неординарної людини. Ескізи до того часу вже були готові.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.