Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Управління освіти на Харківщині придбало мікроавтобус за 1,7 мільйона гривень

Мікроавтобус потрібен Чугуївській громаді.

Управління освіти Чугуївської міської ради придбало автомобіль Volkswagen за  1 743 410 гривень.

26 грудня управління освіти Чугуївської міськради уклало договір про закупівлю такого мікроавтобуса з фірмою "Автодом Харків". Це стало відомо з відповідного тендеру, опублікованого на сайті публічних закупівель ProZorro.

Згідно з документацією, купили один мікроавтобус Volkswagen моделі Т6.1 Kombi 2022 року випуску. У договорі купівлі-продажу/поставки від 12 грудня сказано, що автомобіль повинні віддати замовнику не пізніше 21 грудня. 

Мікроавтобус працює на дизельному паливі, має шестиступеневу механічну трансмісію. Кузов автівки пофарбований у сірий колір, салон виконаний у титаново-чорному кольорі. Країна-виробник — Польща.

У мікроавтобусі є подвійне сидіння у першому ряді праворуч з нішею для зберігання речей під сидінням, що замикається на ключ, подвійне сидіння та окреме сидіння з функцією Easy-Entry (система полегшення посадки) праворуч у другому ряді, а також потрійне сидіння, яке складається, у третьому ряді.

Автомобіль обладнаний бортлітературою українською мовою, кондиціонером з електромеханічним керуванням у кабіні водія, другим випарником та додатковим обігрівом у салоні, двома динаміками, радіосистемою Composition Audio".

Як писав KHARKIV Today, у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №53 проведуть капітальний ремонт укриття за півтора мільйона гривень. Гроші на капремонт укриття підуть із субвенції та бюджету громади.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.