Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Уночі у Харкові та області можуть вимикати електроенергію за графіком

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Знеструмлення будуть стосуватися кількох груп споживачів.

Обмеження можуть застосувати, аби втримати баланс в енергосистемі.

В об'єднаній енергетичній системі країни не вистачає генерації електроенергії, тому графік погодинних відключень електрики можуть застосовувати і вночі. Про це повідомили у компанії "Харківобленерго".

Якщо енергетики отримають розпорядження від національної енергетичної компанії "Укренерго", то у Харкові та області вночі світло вимикатимуть так:

  • із 23:00 до 2:00 — у 5-ї та 8-ї групи,
  • із 2:00 до 5:00 — у 7-ї та 10-ї групи.

Знайти групу можна в офіційному Telegram-каналі компанії "Харківобленерго". У переліку треба відшукати свою вулицю: відкрити PDF-файл, натиснути значок "лупа" на верхній панелі або комбінацію клавіш — Ctrl + F, у пошуку ввести назву вулиці та подивитися, в якій групі вона знаходиться.

У "Харківобленерго" кажуть, що намагатимуться відключати споживачів рівномірно та при подальшому застосуванні графіків погодинних відключень світла будуть чергувати групи.

"При застосуванні мережевих обмежень диспетчери вживають усіх заходів, щоб забезпечити максимально можливий рівномірний та справедливий розподіл обсягів зниження споживання електроенергії. Запевняємо, що у разі надходжень розпоряджень у подальшому щодо застосування ГПВ у нічний час групи відключень будуть чергуватися таким чином, щоб уникнути повторюваності та відповідно будь-якої дискримінації між споживачами", — пояснили у "Харківобленерго".

Як писав KHARKIV Today, до п'ятниці 21 червня включно у Харкові та області діє новий графік погодинних відключень світла. Згідно з графіком, електропостачання припиняють із 5:00 до 23:59. У графіку є 12 груп, у кожній світло вимикають на три години щодня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.