Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Укрпошта" повернулась до понад половини звільнених населених пунктів Харківщини

Фото: Telegram/Олег Синєгубов
У звільнених районах відновлюють видачу пенсій.

"Укрпошта" запрацювала у 61% звільнених населених пунктів області.

Працюють стаціонарні та мобільні відділення. Одне поштове відділення може обслуговувати до 6 населених пунктів, а одне пересувне відділення — до 14, розповів директор Харківської дирекції АТ "Укрпошта" Юрій Савченко.

З наступного тижня планують відкрити стаціонарне відділення у Вовчанську. 

"У такий спосіб зможемо видати пенсії маломобільним групам населення, адже з’явиться листоноша, що безпосередньо рознесе пенсії за адресами", — сказав Юрій Савченко.

Раніше стаціонарні відділення Укрпошти відкрили в Балаклії, Ізюмі, Куп’янську тощо.

У зв’язку із безпековою ситуацією ще не можна дістатися деяких громад. 

"За Вовчанськ на північно-східний напрямок є дорога, куди ми ще не маємо доступу. Також не дозволяють проїзд до Дворічанської громади. Проте нам дають допуск до Куп’янської громади, яка розташовується на східному березі. Плануємо продовжити до 30 листопада виплатний період, адже необхідно видати пенсію громадянам, які її не отримували кілька місяців", — прокоментував директор Харківської дирекції АТ "Укрпошта".

Загалом на обліку в Харківській області перебуває майже 730 тисяч отримувачів пенсійних виплат, з них на деокупованих територіях – 166 тисяч осіб.

Сервісні центри Пенсійного фонду України відновили роботу у звільнених Балаклії, Ізюмі, Барвінковому Ізюмського району, Шевченковому, Куп’янську, Великому Бурлуці Куп’янського району, у Вовчанську Чугуївського району, у Дергачах Харківського району, — повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду в Харківській області Віктор Ачкасов.

На Харківщині тимчасово не працюють сервісні центри в селищі Борова Ізюмського району та в селищі Дворічна Куп’янського району.

Як писав KHARKIV Today,  уперше за вісім місяців жителі селища на Харківщині отримали пенсії

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.