Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Українським підприємцям пропонують $1000 на підтримку бізнесу

Фото: Дзеркало Медіа
Подати заявку на отримання допомоги потрібно до 10 травня.

Отримати допомогу зможуть 100 крафтових виробників, які хочуть залишитись в Україні та продовжують бізнес під час війни.

Тисячі українським підприємцям роздадуть 100 000 доларів на підтримку бізнесу під час війни — по 1000 доларів кожному виробнику. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

"Made in UA Support Project — проєкт допомоги малим українським виробництвам під час війни Росії проти України. У рамках проєкту 100 українських крафтових виробників, які готові залишитися в країні та шукають шлях для продовження діяльності, зможуть отримати по 1000 доларів на підтримку своїх брендів", — сказано у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області запустили гарячу лінію для підприємців

Хто може брати участь у проєкті:

  • крафтові виробники фізичних товарів — декор для дому, одяг, меблі, іграшки;
  • українські юридичні особи — фізичні особи-підприємці другої та третьої груп або товариства з обмеженою відповідальністю;
  • підприємства, виробництво яких розташоване і залишиться в Україні.

Як пояснили у Міністерстві цифрової трансформації, гроші виробники можуть направити на будь-які свої цілі — маркетинг, покращення презентації товарів, представлених у магазині, логістику, виробництво.

Подати заявку потрібно до 10 травня. Зробити це можна за посиланням.Перелік компаній, які отримають допомогу, оголосять 24 травня на офіційному сайті проєкту.

Зазначимо, проєкт запустили програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України", акціонерне товариство "Укрпошта" і громадська організація TECHBUREAU.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.