Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Удар по гіпермаркету у Харкові: багато зниклих безвісті

Фото: Олег Синєгубов
У будівельний гіпермаркет влучили два КАБи.

Внаслідок удару по гіпермаркету виникла пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.

Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. За його даними, двоє людей загинули, 11 постраждали.

Один з загиблих, яких витягли зсередини — співробітник торгівельного центру, який задихнувся через їдкий дим, а не загинув через уламки ракети, повідомив речник обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

"Було влучання УМБП Д-30 на Салтівці, загорілася деревина, лакофарбові вироби, через що виник сильний їдкий дим, який окутав торгівельний центр, через що кількість постраждалих та загиблих ймовірно буде збільшуватись. Був вибух, а сама пожежа посилила наслідки цього злочину", — повідомив Чубенко.

За його словами, надійшло близько 10 заяв від родичів, що їх близькі знаходили в торговельному центрі. Були вилучені сервери з відео, це допоможе підрахувати людей, які знаходились усередині.

11

Водночас міський голова Ігор Терехов повідомив, що багато людей вважаються зниклими безвісті.

"Маємо велику кількість людей, зниклих без весті. Багато поранених. Судячи зі всього, удар наносився саме по торгівельному центру, де знаходилося багато людей — це чистий тероризм", — наголосив міський голова.

За даними начальника поліції Харківщини Володимира Тимошка, снаряд влучив у приміщення з лакофарбовими виробами, внаслідок чого вогонь зайнявся одразу.

Станом на 17:25 відомо про 2 загиблих та 24 постраждалих. У середині могли перебувати кілька сотень людей, написав Синєгубов, за даними Терехова — близько 200.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові окупанти вдарили по спальному району. Влучання сталося в будівельний гіпермаркет.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.