Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Убитий російський генерал лякав американськими біолабораторіями у Харкові

Фото: МО РФ.
У Москві підірвали начальника військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Збройних сил РФ Ігоря Кирилова.

Уранці у Москві біля житлового будинку підірвали начальника військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Збройних сил РФ Ігор Кирилов та його помічника.

Слідчий комітет Росії підтвердив, що на Рязанському проспекті в Москві "приведено в дію вибуховий пристрій, закладений у самокат, що стояв поруч із під'їздом житлового будинку". Через вибух загинули генерал-лейтенант Кирилов і його помічник. Це найбільш високопоставлений генерал — командувач родів військ, який загинув за час війни проти України, повідомляє BBC Україна.

Напередодні, 16 грудня, СБУ заочно оголосила Кирилову підозру у кримінальній справі щодо "масового застосування" забороненої хімічної зброї "на східному і південному фронтах України". Слідчі стверджують, що за наказом Кирилова з початку війни "зафіксовано понад 4,8 тисячі випадків використання ворогом хімбоєприпасів".

На початку повномасштабної війни Кірілов заявляв, що під приводом боротьби з COVID-19 Україна відправила до США тисячі зразків сироватки пацієнтів, які, насамперед, належать "до слов'янського етносу". Начебто біолабораторії у Львові працювали зі збудниками чуми, сибірської виразки і бруцельозу, у Харкові та Полтаві — зі збудниками дифтерії, сальмонельозу і дизентерії.

"Аналіз актів знищення засвідчує проведення робіт зі збудниками чуми, сибірської виразки та бруцельозу у Львівській біолабораторії, збудниками дифтерії, сальмонельозу та дизентерії в лабораторіях у Харкові та Полтаві", — сказав Кірілов.

Російський генерал ,виправдовуючи повномасштабне вторгнення, заявляв, що мережа з понад 30 біологічних лабораторій сформована в України на замовлення Агентства зі скорочення загрози при Пентагоні.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.