Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У звільненому місті на Харківщині з теплом понад 60 будинків

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Опалення отримали мешканці багатоповерхівок.

Підключення опалення у багатоповерхівках Ізюму триває.

Станом на 29 листопада у звільненому від російських окупантів місті Ізюм опалювалося 63 багатоквартирних будинки та п'ять приміщень організацій. Про це повідомили в Ізюмській міській раді.

"Ізюмське комунальне підприємство теплових мереж" продовжує роботи по відновленню мереж та підключенню багатоквартирних будинків до централізованої системи опалення", — сказано у повідомленні.

Учора, 29 листопада, тепло подали ще у два багатоповерхових будинки в Ізюмі. Вони розташовані по вулиці Київській. На проспекті Незалежності до опалення підключили ще чотири багатоповерхівки, тепер у цьому районі з теплом уже 26 багатоповерхових будинків.

На початку грудня планують підключити до тепла державний заклад освіти "Ізюмський регіональний центр професійної освіти".

Наразі в Ізюмі перевіряють систему теплопостачання, усувають пориви та проводять інші відновлювальні роботи в будинках. Виконують роботи співробітники "Ізюмського комунального підприємства теплових мереж" та комунального підприємства "Благоустрій міста Ізюм".

Як писав KHARKIV Today, цього опалювального сезону в Ізюмі тепло зможуть подати не до всіх багатоповерхівок. Є котельні, які повністю зруйновані.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.