Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У звільненому місті Харківської області демонтували телевежу

Фото: ДСНС України
Рятувальники розбирають завали в Ізюмі.

Зведені загони працюють у деокупованих Ізюмі та Балаклії.

26 вересня у звільненому від окупантів місті Ізюм Харківської області зведений загін співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій демонтував телевежу. Вона була в аварійному стані. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС у Харківській області.

"Демонтована телекомунікаційна вежа, яка була в аварійному стані та загрожувала руйнацією", — розповіли у ГУ ДСНС.

Крім того, в Ізюмі розбирали завали на території четвертої школи та 12-го ліцію (3-й та 2-й поверхи), розчищали територію від будівельного сміття та демонтували конструкції. За допомогою пересувної електростанції забезпечили електроживлення свердловини для подачі води. Мешканцям міста рятувальники надали 16 кубометрів пиломатеріалів. Крім того, 97 жителів Ізюма отримали психологічну допомогу.

У Балаклії звелений загін розчищав залишки зруйнованих будівельних конструкцій на каналізаційній насосній станції та котельні. До мешканців шести багатоповерхівок подавали електроенергію за допомогою дизельної електростанції.

дснс
Фото: ГУ ДСНС у Харківській області
дснс
Фото: ГУ ДСНС у Харківській області

Як писав KHARKIV Today, у Державній службі з надзвичайних ситуацій України сформували загін для роботи на деокупованих територіях Харківщини. 14 вересня він почав працювати у звільненому від російських окупантів місті Балаклія.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.