Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У зруйнованому харківському університеті почався навчальний рік

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Раніше навчання почав Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди.

Навчальний рік розпочався завчасно через прогнозовані проблеми з опалюванням.

15 серпня у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г. С. Сковороди почався навчальний рік. Сьогодні до навчання приступили старші курси. Першокурсники будуть займатися з 15 вересня. Про це повідомили на офіційній сторінці ХНПУ ім. Сковороди у Facebook.

"У зв’язку зі складною безпековою ситуацією та очікуваними проблемами з опалюванням і електропостачанням в осінньо-зимовий сезон у Харківському регіоні, в університеті навчальний рік для студентів старших курсів розпочинається з 15 серпня", — зазначив ректор ХНПУ ім. Сковороди Юрій Бойчук.

Перший семестр у педуніверситеті продовжиться до 30 листопада. Зимові канікули мають бути з 1 грудня по 14 лютого. Другий семестр планують розпочати 15 лютого та завершити 30 червня 2023 року.

"Перед нами стоїть багато завдань, які потребують максимуму відповідальності й професіоналізму. Хочу побажати всім вдало завершити надзвичайно непросту вступну кампанію, ефективно організувати навчальний рік, послідовно реалізовувати політику успішного розвитку університету", — звернувся Бойчук.

Як писав KHARKIV Today, вночі 6 липня з Бєлгорода по Харкову випустили п'ять балістичних ракет. Під удар потрапили Київський, Слобідський та Новобаварський райони Харкова.

Одна з ракет влучила у Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди на вулиці Валентинівській у Київському районі Харкова. Внаслідок обстрілу зруйнована частина навчального корпусу, пошкоджені музей історії університету, редакція газети "Учитель", наукова бібліотека та частина будівлі Українського мовно-літературного факультету ім. Квітки-Основ'яненка. Загинув 40-річний сторож.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.