Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ракетою по освіті: що зруйновано у Харківському педагогічному університеті

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Окупанти завдали удару по університету близько 00:15.

У центральний корпус педагогічного університету (вулиця Валентинівська, Київський район Харкова) влучила російська ракета. Загинув 40-річний сторож.

6 липня вночі російські окупанти випустили ракету по Харківському національному педагогічному університету ім. Г. С. Сковороди на вул. Валентинівській. Внаслідок обстрілу зруйнована частина навчального корпусу з пам'ятником Григорію Сковороді, пошкоджені музей історії університету, редакція газети "Учитель", наукова бібліотека та частина будівлі Українського мовно-літературного факультету ім. Квітки-Основ'яненка.

"Ракети потрапили саме в те місце, де знаходився пам’ятник Григорію Сковороді з його пророчим написом на стіні — "Ми сотворим світ получшій, созиждем день веселейший", — розказали у ХНПУ. — Без болю і жаху неможливо дивитися на те, що з нашим містом і університетом робить російський агресор".

Як писав KHARKIV Today, вночі 6 липня з Бєлгорода по Харкову випустили п'ять балістичних ракет. Крім Київського району, під удар потрапили Слобідський та Новобаварський райони Харкова. У Слобідському районі ракета впала на відкриту територію, у Новобаварському зруйнувала пам'ятку архітектури.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.